Trener Osobisty Wrocław

Zapraszamy na treningi personalne do naszego studia na ul. Jeździeckiej 19. Studio jest miejscem kameralnym, a jednocześnie zapewniającym poczucie przestrzeni osobistej, dzięki czemu zawsze będziesz czuć się komfortowo. Salę ćwiczeń o powierzchni 250 metrów kwadratowych wyposażyliśmy w nowoczesne sprzęty pozwalające na wykonanie różnorodnych treningów stymulujących całe ciało do poprawienia kondycji i utraty wagi, a także rozwijających umiejętności z wybranych dyscyplin sportowych.


Wszystkie zajęcia są prowadzone pod czujnym okiem trenera personalnego, który dobierze najlepsze ćwiczenia dostosowane do Twojej obecnej formy fizycznej.


TRENERZY PERSONALNI w naszej firmie ukończyli AKADEMIĘ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO we WROCŁAWIU, – dzięki czemu możesz być pewny, że Twój trening personalny będzie oparty na połączeniu szerokiej wiedzy z zakresu fizjologii wysiłku, anatomii człowieka, odżywiania i regeneracji organizmu, a także profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta.


Zapraszamy do współpracy ! Twój sukces jest również naszym sukcesem !

Zamów pakiet który najbardziej Cię interesuje

»» lub umów się na spotkanie z naszym trenerem ««.

Ważność każdego pakietu wynosi 40 dni.Treningi Indywidualne

Trening EMS

 • Wejście jednorazowe

 • Karnet miesięczny (4 wejścia)

 • Karnet kwartalny (12 wejść)

 • Trening próbny z wypożyczeniem stroju - za darmo

 • Zamów jeden z pakietów

Trening grupowy

 • Karnet 8 wejść

 • Ważny przez 30 dni

 • W ramach karnetu można skorzystać z poniższych zajęć:

  • TRX,

  • trening obwodowy

 • Zamów jeden z pakietów

Trener osobisty Wrocław

Trening personalny - Wrocław - to coś więcej niż same ćwiczenia

Jeszcze całkiem niedawno treningi personalne kojarzone były z drogą usługą, na którą nie każdego było stać. Jednak współcześnie, dzięki nieustannie rosnącej świadomości z zakresu dbania o własne ciało oraz jego rozwój, coraz większa liczba osób decyduje się na skorzystanie z tego typu usług. I nic dziwnego - rozwiązanie to posiada szereg zalet i jest znacznie bardziej efektywne, niż ma to miejsce w przypadku wykonywania ćwiczeń na własną rękę. Lecz na tym zalety współpracy z trenerem osobistym we Wrocławiu się nie kończą.

Indywidualne zajęcia pod okiem specjalisty

Czym właściwie jest trening personalny? Jest to rodzaj treningu wykonywany „jeden na jeden”. Oznacza to, że uczestnik bierze udział w indywidualnych zajęciach pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, który opracowuje program treningowy stworzony specjalnie dla jego potrzeb. Warto jednak wiedzieć, że trener personalny nie jest wyłącznie instruktorem na siłowni. To także osoba  posiadająca niezbędną wiedzę z wielu innych dziedzin, które umożliwiają stworzenie mu kompleksowego programu treningowego dla danej osoby.

Trener personalny - Wrocław - to nie tylko treningi

Warto wiedzieć, że współpraca z trenerem personalnym we Wrocławiu umożliwia również stworzenie personalizowanego planu żywnościowego oraz wprowadzenie odpowiedniej suplementacji, dopasowanej do każdej osoby w sposób indywidualny. Trener posiada także niezbędną wiedzę z zakresu odnowy biologicznej oraz wszelkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie podczas wysiłku fizycznego. Wszystkie te czynniki wpływają na wysoką efektywność treningów oraz osiąganie zamierzonych rezultatów w niedługim czasie od ich rozpoczęcia.

Doświadczeni trenerzy osobiści we Wrocławiu

Wybór trenera osobistego nie powinien być dziełem przypadku. Osoba ta powinna posiadać odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, by móc tworzyć skuteczny plan treningowy, który nie tylko będzie przynosił zamierzone efekty, ale będzie również całkowicie bezpieczny dla zdrowia osoby ćwiczącej. Poszukując takich właśnie osób warto skontaktować się z naszymi trenerami osobistymi we Wrocławiu, będącymi gwarancją Twojego zadowolenia i satysfakcji.