Treningi grupowe

W naszej ofercie, znajdą Państwa grupowe zajęcia, na które składają się trening obwodowy i trening TRX. Wyróżniamy się wysokim profesjonalizmem w prowadzeniu zajęć i kameralną atmosferą – zajęcia prowadzone są w 8-osobowych grupach.

TRENING OBWODOWY składa się z 8-12 ćwiczeń następujących po sobie i angażujących różne partie mięśniowe. Każde ćwiczenie jest wykonywane w danym czasie lub z określoną liczbą powtórzeń. Po zakończeniu jednego obwodu następuje przerwa, po czym obwód powtarza się od początku kilkakrotnie w zależności od celu treningowego. Trening obwodowy to bardzo efektywny sposób na szybką poprawę kondycji, redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie wytrzymałości mięśni oraz odpowiednie wyrzeźbienie sylwetki.

TRENING TRX to ćwiczenia z masą własnego ciała przy użyciu specjalnych taśm podwieszanych. Podczas ćwiczeń z TRX wiele grup mięśniowych jest stymulowanych do pracy jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, które odpowiadają za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX skutecznie poprawia siłę i wytrzymałość mięśni oraz nie obciąża przy tym stawów i kręgosłupa. Trening z taśmami TRX jest bardzo uniwersalny, ponieważ można go dostosować do każdej osoby o danym stopniu wytrenowania, zwiększając poziom trudności ćwiczeń z treningu na trening.

Galeria zdjęć